Číslo položky: 6095
Romance
popis: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 48 cm, zaskleno, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
200 Kč
200 Kč
26.04.2018 19:18
200,00 Kč | 27.2.2018 12:14:36 |