Číslo položky: 19879
Modrá kytice
popis: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 34,5 cm, zaskleno, poškození v malbě.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
11.06.2024 20:40