Filipkiewicz Mieczysław
Číslo položky: 19879
popis: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 34,5 cm, zaskleno, poškození v malbě.
o autorovi: Datum narození: 10. června 1891
Úmrtí: 29. července 1951, Krakov, Polsko
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč

11.06.2024 20:40