Carl Friedrich Felber
Číslo položky: 19872
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 90 cm, krakeláž v malbě
o autorovi: Datum narození: 21. září 1880, Wädenswil, Švýcarsko
Úmrtí: 14. července 1932
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč

11.06.2024 20:42