Číslo položky: 19872
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 90 cm, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
11.06.2024 20:42