Číslo položky: 19869
Portrét ženy
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 45 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
11.06.2024 20:50