Číslo položky: 19868
Portrét muže s plnovousem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 47,5 x 35,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
11.06.2024 20:48