Číslo položky: 19867
Portrét starého muže
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 45,5 x 36,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
11.06.2024 20:46
2 500,00 Kč | 8.4.2024 16:18:19 |