Číslo položky: 19861
Muž se slepicí
popis: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 36 cm, malba i rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
10.06.2024 20:40
5 000,00 Kč | 8.4.2024 10:31:26 |