Číla Otakar - okruh
Číslo položky: 19861
Moje sledované obrazy Muž se slepicí
popis: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 36 cm, malba i rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

10.06.2024 20:40

5 000,00 Kč 8.4.2024 10:31:26