Číslo položky: 19850
Salaše - velký formát
popis: Olej na lepence, rozměr 66 x 100 cm, rám ve spodní části poškozen
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
10.06.2024 19:18