Kameníček Jaromír
Číslo položky: 19819
popis: Olej na lepence, rozměry: 52 x 78,5 cm
o autorovi: 09.07.1886 Brno - 07.05.1924 Praha
(akademický malíř), rodiče František Kameníček, Anna Kameníčková (Fantová), sourozenci Milada Koudelová (Kameníčková), Jiří Kameníček.

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:
1999, Český biografický slovník XX. století (II. díl K-P).
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

12.06.2024 20:26