Číslo položky: 19799
Před Chalupou
popis: Olej na lepence, rozměr 21 x 30 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
10.06.2024 21:26