Stankiewicz Zofia
Číslo položky: 19799
popis: Olej na lepence, rozměr 21 x 30 cm, rám poškozen
o autorovi: 1862-1955
Malířka a grafička. Svá malířská studia začala v Charkově, pokračovala na škole W. Gersona ve Varšavě a poté v Paříži na Academii Julian, po návratu do Varšavy na tamní Škole výtvarných umění. Malovala zátiší a krajiny, používala grafické techniky lept a akvatintu. Její díla představují historickou architekturu Vilniusu, Varšavy, Krakova a Pomořanska.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

10.06.2024 21:26