Číslo položky: 19788
Zátiší s obloženým chlebem
popis: Olej na lepence, rozměr 42,5 x 47,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
12.06.2024 20:08