Číslo položky: 19785
Baltské moře - Velký formát
popis: Olej na sololitu, rozměr 69 x 102,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
11.06.2024 21:34