Janeček Jaroslav
Číslo položky: 19785
Moje sledované obrazy Baltské moře - Velký formát
popis: Olej na sololitu, rozměr 69 x 102,5 cm, nerámováno
o autorovi: (1898 - ?)
1939 - 1940 v. u. v Praze, graf. škola T.F. Šimona, soukromě pokračoval ve studiu u Šimona (1940 - 1942) a později 1945 - 1946 na akademii v Praze ve spec. škole prof. Pukla. Společník Salonu výtv. dílo v Praze II.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

11.06.2024 21:34