Nesignováno .
Číslo položky: 19781
Moje sledované obrazy Podobizna ženy
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 43 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

11.06.2024 21:32