Číslo položky: 19772
Různé motivy
popis: 2X akvarel + 2X kvaš, rozměry ve výřezu 28,5 x 32, 3X 11 x 17 cm,. 3X zaskleno. Jeden akvarel poškozen
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
700 Kč
700 Kč
12.06.2024 20:54
700,00 Kč | 29.4.2024 10:55:38 |