Číslo položky: 19738
U vody
popis: Olej na sololitu, rozměr 24,5 x 35 cm, mírně poškozeno viz. fotografie
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
110 000 Kč
110 000 Kč
110 000 Kč
10.06.2024 20:04