Číslo položky: 19735
Moje sledované obrazy Krajina s hrádkem
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, krakeláž v malbě, rentoilováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

11.06.2024 21:20