Číslo položky: 19733
Po koupání
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 60,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |