Číslo položky: 19730
Den vlaštovky
popis: Litografie 4/11, rozměr ve výřezu 40 x 49 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
12.06.2024 21:56
500,00 Kč |
8.4.2024 22:29:37