Rykr Václav
Číslo položky: 19730
popis: Litografie 4/11, rozměr ve výřezu 40 x 49 cm, zaskleno, poškozeno
o autorovi: Narozen 1927
Malíř a model
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

12.06.2024 21:56

500,00 Kč 8.4.2024 22:29:37