Číslo položky: 19720
Hladké přistání
popis: Litografie 6/70, rozměr tiskové plochy 40 x 46,5 cm, nad tiskovou plochou mírné poškození, volný list
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč