Brychta Jan
Číslo položky: 19717
popis: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 50,5 cm, nesignováno
o autorovi: Narodil se 11.5.1928 v Mladé Boleslavi a zemřel 13.11.2013 v Londýně.

Vystudoval VŠUP u prof. J. Kaplického. Od r. 1968 žil v Anglii, kde pracoval jako knižní ilustrátor. Byl malířem, ilustrátorem, výtvarníkem animovaných filmů a knižní grafiky.
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 500 Kč