Nesignováno .
Číslo položky: 19714
Moje sledované obrazy Žena - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 97 x 80,5 cm
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

12.06.2024 19:38