Číslo položky: 19709
Tančící dům
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
11.06.2024 19:10
18 000,00 Kč | 27.4.2024 16:33:47 |