Číslo položky: 19708
Parkur
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
11.06.2024 19:16