Jiran Robert
Číslo položky: 19706
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč

11.06.2024 19:14