Číslo položky: 19706
Objetí
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
11.06.2024 19:14