Černý Karel
Číslo položky: 20100
popis: Litografie, rozměry: 52 x 41 cm
o autorovi: Narodil se 19. 2. 1910 v Brně a zemřel 18. 10. 1960 v Praze.

Malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.

Studoval na Ukrajinské akademii v Praze a na AVU v Praze v letech 1933 – 1936 u profesora Jakuba Obrovského. Byl členem SVU Mánes. Ve 40. letech byl oceňován Jindřichem Chalupeckým jako jeden z nejtalentovanějších malířů své generace.

Autor: Josef Čapek 4 x grafika, různé grafické techniky, rozměry a motivy

Nesignováno - Tvary: Lept
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč

10.06.2024 20:28

4 500,00 Kč 11.4.2024 09:51:31