Číslo položky: 19200
4 x různé motivy krajin
popis: 2x kresba: 32 x 93 /33 x 93 + 1x litografie:43 x 61 cm + 1x tuš, akvarel: 36 x 46,5 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
11.06.2024 19:52