Autor nezjištěn
Číslo položky: 6212
popis: 2 x litografie 2/5 a 3/6, rozměr ve výřezu 44 x 50 cm + pasparta, rozměr včetně pasparty 74 x 78 cm nerámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

25.04.2018 19:27