Číslo položky: 19176
Stavidlo rybníku
popis: Akvarel, rozměry: 43 x 57 cm. Nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |