Číslo položky: 19163
Čestné uznání
popis: Litografie, celkové rozměry: 68 x 56 cm, samotná tisková plocha výjevu: 30 x 35 cm, signováno v tisku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.06.2024 21:32
1 000,00 Kč | 8.4.2024 10:44:09 |