Číslo položky: 19162
Portrét muže
popis: Olej na plechu, rozměry: 34 x 26 cm, rám 58 x 51 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
12.06.2024 21:26
800,00 Kč | 7.4.2024 10:45:38 |