Číslo položky: 19147
Výhled do kraje
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm. Obraz namalován okolo roku 1915 - 17, nesignováno. Vystaveno na výstavě v Dobříši
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč