Nesignováno .
Číslo položky: 19136
Moje sledované obrazy Letní pole na Vysočině
popis: Olej na plátně, rozměry: 38 x 50 cm
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

12.06.2024 21:30