Číslo položky: 19120
Stromy u potoka
popis: Olej na plátně fixovaném na lepence, rozměry: 45,5 x 30 cm, nesignováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
10.06.2024 19:28
18 000,00 Kč | 7.4.2024 10:29:41 |