Číslo položky: 19118
Karlštejn
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 29 x 23 cm. Rámováno zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč