Číslo položky: 19117
Hrad Helfštýn
popis: Kresba + akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 24,5 x 36 cm. Rámováno zaskleno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč