Číslo položky: 19084
Bitevní scéna
popis: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 50 x 64cm rozměry, včetně rámu: 84 x 97 cm. Obraz z přelomu 18/19 stol.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
10.06.2024 19:46
6 000,00 Kč | 10.4.2024 07:37:53 |