Číslo položky: 19098
Václav a Ludmila
popis: 2 x Olej na plátně, rozměry: 80,5 x 30 cm, 19.stol., nové vypínací rámy.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč