Nesignováno .
Číslo položky: 19078
Moje sledované obrazy Dva koně s jezdcem
popis: Olej na plátně, rozměry: 49 x 74 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč