Číslo položky: 19108
EX Libris - Hašek
popis: Grafika, rozměry ve výřezu pasparty: 22 x 12 cm. Rámováno zaskleno. Signováno perem. Hašek si při svém pobytu v Lipnici nad Sázavou zamiloval
pravou venkovskou zabijačku s vepřovými hody,
proto mu na jeho přání Panuška nakreslil exlibris s vepřovou hlavu.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |