Neogrady Antal
Číslo položky: 19702
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 27,5 x 33,5 cm
o autorovi: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu.

Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval významných výstav v Budapešti, kde se prezentoval hlavně akvarelami. V letech 1893–1931 působil jako profesor akvarelové malby na Vysoké škole výtvarného umění v Budapešti.

(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč

08.04.2024 22:16