Číslo položky: 19703
Marnotratný syn
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 20 x 32 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
5 100 Kč
5 100 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |