Číslo položky: 19696
Pařížští rybáři
popis: Lept, rozměr ve výřezu 32,5 x 28,5 cm, nerámováno, poškozeno mimo tiskovou plochu pod signaturou. Vsoupisu grafického díla č. 346
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |