Číslo položky: 19694
Na lovu - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, malba mírně poškozena, krakeláž
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |