Novotník František
Číslo položky: 19694
Moje sledované obrazy Na lovu - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, malba mírně poškozena, krakeláž
o autorovi: 1870 - ?
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč