Číslo položky: 19693
Dívka s košíkem ovocem na hlavě
popis: Olej na lepence, rozměr 64,5 x 52 cm, zaskleno, dvě mírné poškození v malbě. Obraz zakoupen přímo od autora.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
08.04.2024 19:34