Číslo položky: 19691
Na dvoře Rudolfa II.
popis: Olej na lepence, rozměr 67 x 95 cm, lepenka prohnuta, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |