Nesignováno .
Číslo položky: 19691
Moje sledované obrazy Na dvoře Rudolfa II.
popis: Olej na lepence, rozměr 67 x 95 cm, lepenka prohnuta, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč