Číslo položky: 19675
Ořez stromu
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 60 cm, zaskleno, sklo poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč