Číslo položky: 19659
Zátiší se švestkami a jablky
popis: Olej na plátně, rozměr 25 x 34 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
16.04.2024 21:22