Zeman Josef
Číslo položky: 19653
Moje sledované obrazy Horská chalupa
popis: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 59 cm, rám poškozen
o autorovi: (1893-1951)
Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

16.04.2024 21:34