Rombald J.
Číslo položky: 19651
Moje sledované obrazy Sklizeň na Českomoravské vysočině
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 70 cm
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč