Číslo položky: 19115
Hrad v podvečerním slunci
popis: Olej na lepence, rozměry: 48 x 54 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
42 000 Kč
42 000 Kč
38 000,00 Kč |
36 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |